Individuální lekce pro ženy - Pokročilý

Tyto lekce jsou určeny pro dámy, které mě budou mít za tanečního partnera. 

Počet lekcí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 700 Kč 12 000 Kč od 1 700 Kč
Kategorie: Pro ženy

Tyto lekce jsou určeny pro dámy, které již mají s tancem zkušenost, ale nemají tanečního partnera.

 

1 lekce je určena pro dámy, které teprve přemýšlejí nad tím, probudit v sobě sebejistou tanečnici. V rámci individuální lekce společně projedeme potřebné kroky a zjistíme, v čem byste se chtěla zlepšovat. Pokud by vás lekce nadchla, lze na ni navázat celým kurzem, který zahrnuje 8 lekcí.

8 lekcí je pro dámy, které mají s tancem již zkušenost a touží se postupně krůček po krůčku propracovat na vyšší úroveň. Provedu Vás 8 lekcemi společenského tance, které Vám přizpůsobím na míru. Budeme se věnovat elegantnímu standardu i temperamentní latině. Pokud by Vás oslovil jen jeden z těchto stylů, Vašemu přání vždy vyhovím. Pro zpestření lekce si můžeme zatančit i velmi oblíbený a  jeden z nejjednodušších tanců vůbec a tím je mambo, které můžete znát ze slavného filmu Hříšný tanec. Výhoda tohoto kurzu je, že Vás povedu ne jen jako lektor, ale i jako taneční partner. Budete se se mnou cítit jako hvězda se Stardance.

 

Úroveň - tyto lekce jsou zaměřeny zejména na tanečnice, které již mají s tancem zkušenost. Pokud si nejste svou taneční úrovní jisté, nic se neděje. Úroveň je pouze orientační a vše vám přizpůsobím dle vašich potřeb. 

Termíny lekcí si domluvíme individuálně.

Doba trvání jedné lekce je 60 minut.

Místo konání je v Praze v taneční škole VAVRUŠKA (mapa), kde budeme mít celý sál jen pro nás.

Zpět do obchodu