Individuální lekce pro ženy - Začátečník

Tyto lekce jsou určeny pro dámy, které mě budou mít za tanečního partnera. 

Počet lekcí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 700 Kč 12 000 Kč od 1 700 Kč
Kategorie: Pro ženy

Tyto lekce jsou určeny pro dámy, které se chtějí seznámit s tancem, ale nemají tanečního partnera.

 

1 lekce je určena pro dámy, které teprve přemýšlejí nad tím, probudit v sobě tanečnici. V rámci individuální lekce společně projedeme základní kroky a zjistíme, v čem byste se chtěla zlepšovat. Pokud by vás lekce nadchla, lze na ni navázat celým kurzem, který zahrnuje 8 lekcí.

8 lekcí je pro dámy, které jsou tancem nepolíbené a touží se postupně krůček po krůčku propracovat na pokročilou úroveň. Budeme se věnovat elegantnímu standardu i temperamentní latině. Pokud by Vás oslovil jen jeden z těchto stylů, Vašemu přání vždy vyhovím. Pro zpestření lekce si můžeme zatančit i velmi oblíbený a  jeden z nejjednodušších tanců vůbec a tím je mambo, které můžete znát ze slavného filmu Hříšný tanec. Výhoda tohoto kurzu je, že Vás povedu nejen jako lektor, ale jako taneční partner. Budete se se mnou cítit jako hvězda ve Stardance.

 

Úroveň - tyto lekce jsou zaměřeny zejména na začátečnice. Pokud si nejste svou taneční úrovní jisté, nic se neděje. Úroveň je pouze orientační a vše vám přizpůsobím dle vašich potřeb. 

Termíny lekcí si domluvíme individuálně.

Doba trvání jedné lekce je 60 minut.

Místo konání je v Praze v taneční škole VAVRUŠKA (mapa), kde budeme mít celý sál jen pro nás.

Zpět do obchodu